برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

خرید خط رند

امروزه خبرهای بسیاری از ورشکستی بسیاری از کارخانه ها و فروش کم بسیاری از شرکت ها و اماکن میشنویسیم در دوران کرونا این شدت آسیب بسیار شدیدتر شد . بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها با صرف هزینه های بسیاری سعی در توسعه و افزایش فروش داشتند اما از آنجا که فکر میکردن بسیاری از خطوط تلفن 4 رقمی و 5 رقمی و خطوط رند هزینه ی فراوانی دارند به سراغ بهتر کردن ارتباط خود با مشتریان شان نشدن .

نمونه ی این اتفاق در آژانس هوایی اتفاق افتاد که گمان میکرد فقط به اشخاص خاصی خط 4 رقمی و 5 رقمی را میدهند و با تصور اینکه قیمت خط 4 رقمی و خط رند بسیار بالاست به راحتی بسیاری از مشتریان خود را از دست دادن . یا نمونه ی دیگر در فروشگاه بزرگ زنجیره ی که پرسنل بسیار مهربان و خوش برخوردی داشتند و قیمت اجناس نیز فوق العاده بود بعد از چند مدت مشتریان به سمت فروشگاهی رفتن که شماره گیری خط تلفن هایشان راحت بود و بسیاری از سالمندان عزیز ترجیح دادن به فروشگاه ی سفارش کالا بدهند که بهتر در خاطرشان میماند .

یکی از کارخانه های محصولات لبنی که تبلیغات فوق العاده ی داشت فقط بخاطر اینکه گمان میکرد که شماره های 4 رقمی و 5 رقمی بدون کد استانی را فقط به افراد خاص میدهند در رقابت با کارخانه دیگر متاسفانه افت شدید فروش را داشت .

بالا